"Albowiem to, co raz zostało zobaczone, nigdy już nie powróci do chaosu." Vladimir Nabokov

wtorek, 26 lutego 2013

Przerwa techniczna i kamienny most

Na skróty, bo za chwilę czeka mnie praca, której nie znoszę. Zabezpieczenie wszystkich ważnych rzeczy i formacik, a później instalowanie wszystkiego po kolei.
Tak więc pośpiesznie zdjęć kilka z Adany, mostu, który jak sądzą włodarze miasta, jest najstarszym, używanym mostem na świecie. Pochodzi z około 152 roku, zbudowany przez podróżującego przez Anatolię cesarza Hadriana. Próbowałam znaleźć informacje, które mogłyby temu zaprzeczyć, ale nie znalazłam, więc kto wie. Natomiast na sto procent pewną informacją jest, że Taşköprü, rozpinający się nad rzeką Seyhana, ma długość ponad 310 metrów i szerokości około 11.

A teraz zabieram się za rozbebeszanie komputera, jeśli czysty system nie przywróci mu równowagi, zostaje już tylko wymiana płyty głównej (wszystkie pozostałe bebechy sprawdzone). Trzymajcie kciuki.

6 komentarzy:

monika jall pisze...

szczesliwie, angielska reka nie przyczynila sie do postawienia mostku, to i stoi sobie prawie 2000m latek jak gdyby nigdy nic:)

Jo pisze...

Metrykę ma niezłą ;)
Pierwszy kadr zachwycający ;)

wkraj pisze...

Wspaniały most i niezwykła jego metryka.

Co do komputera to jak już zainstalujesz wszystko, co najważniejsze, to warto zrobić kopię partycji rozruchowej na dysku, np. programem Acronis Image Personal. Następnym razem, gdy będziesz chciała zrobić format dysku cała operacja zajmie ok 20 minut. Warto spróbować.

Pozdrawiam

W drodze... pisze...

Moniko Jall, tak sam z siebie to by aż w takim stanie nie był, przeszedł nie jeden lifting :)

W drodze... pisze...

Jo, bardzo dziękuję za komplement :)

W drodze... pisze...

wkraju, u mnie największym problemem jest nie tyle wgranie programów, co zgranie wszystkich ważnych rzeczy przed formatem. Maksymalne skupienie, żeby niczego nie zapomnieć i nie stracić :) To jest dopiero czasożerne! Pozdrawiam :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...