"Albowiem to, co raz zostało zobaczone, nigdy już nie powróci do chaosu." Vladimir Nabokov

sobota, 2 marca 2013

Szetlandy w kardiganach

Niestety wciąż nie mogę edytować i w związku z tym pokazać kolejnych, fotograficznych wspomnień. Ale za to mogę Wam pokazać szetlandy w kardiganach. A ściślej kuce szetlandzkie w zapierającym dech krajobrazie Szkocji. Tam jeszcze nie dotarłam, choć wiem, że bardzo warto. Może w przyszłości - tymczasem zapraszam do podziwiania rękodzieła niezwykle utalentowanej pani Doreen Brown. Kucyki z godnością przyjęły rolę modeli. A całość to efekt promocji Szkocji - przyznacie, że pomysłowy i udany - "Year of Natural Scotland 2013". Polecam pozwiedzać choćby wirtualnie ich stronę. Znajdziecie tam nie tylko krajobrazy, ale też zabytki i przysmaki regionalne - choćby znaną na całym świecie whisky. Polecam gorąco.

Czyż nie są urocze?
Wszystkie fotografie pochodzą z Visit Scotland
I jeszcze trochę Szkocji. Fantastyczna, musicie przyznać.Year of Natural Scotland 2013
Year of Natural Scotland 2013

12 komentarzy:

La vie est belle i ja tez pisze...

Ubranka, jak pieknie zrobione! Niech nikt nie mowi, ze suknia nie zdobi... konika!
Serdecznosci
Judith

W drodze... pisze...

La Vie, Judyto, bardzo się cieszę z Twoich odwiedzin :) Owszem w tym przypadku koniki są bardzo eleganckie :)Jeszcze jakby tak kilty ;) Pozdrawiam ciepło :)
Ula

wkraj pisze...

No muszę przyznać. Jest fantastyczna. Chciałbym kiedyś tam pojechać. Jestem ciekawy tych wspaniałych krajobrazów i pięknych zabytków. Taki film, jaki zamieściłaś tylko takie pragnienia potwierdza. Może się uda ?

W drodze... pisze...

W kraju, uwielbiam takie "nieoswojone", gdzie myśl może ulecieć wolna jak ptak, nie obijając się o rozliczne domy :) I gdyby do tego można było rzucić pracę i mieć fundusze na podróżowanie wszędzie tam gdzie nas oczy albo serce poniosą... :)

Na pewno Ci się uda :) Jestem o tym przekonana :)

Piotr Krychniak pisze...

Szkocja jest piękna .. liznąłem jej tylko troszkę kilka lat temu podczas projetku w Stornaway na Hebrydach .. wyspy są smagane wiatrem ale bardzo piękne i prawie puste .. plaże wyglądają dokładnie tak jak na filmie woda piękna ale bardzo zimna ...i jeszcze są Callanish Stones ..
http://en.wikipedia.org/wiki/Callanish_Stones

to Szkockie Stonehenge .. ale można dotknąć kamieni :^) ..

Szkoci są bardzo przyjaźni i skromni .. są dużo ubożsi niż Anglicy i może dlatego bardziej przystępni ... no a wieczorem koniecznie whiskey .. 'single malt'

pozdrawian

W drodze... pisze...

Piotrze, szczęściarz z Ciebie :) Taj jak wspominałam - nie byłam - ale sądzę, ba, wiem, że takie właśnie bezludne miejsca z pewnością by mnie uwiodły :) A co do whisky, to nie wiem czy to wstyd, czy nie przyznać się, że jeszcze takowej nie piłam :P :)
Pozdrawiam :)

Iza pisze...

Już jako mała dziewczynka zawsze piszczałam na widok wszelakich kuców i kucyków... i tak mi pozostało do dziś :) Są przecudne, zwłaszcza w takich gustownych wdziankach :):):) Szkocja jest moim podróżniczym marzeniem, może kiedyś uda mi się do niej zawitać :) Pozdrawiam serdecznie!

Trajbajowa pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Trajbajowa pisze...

Byłam w Szkocji kilkakrotnie i sporo zwiedziłam. Jestem zakochana w tych magicznych, mglistych, dzikich górach ♥

W drodze... pisze...

Izo,to zupełnie jak ja :)) Ach, żebym sobie na taką miniaturkę konika choć mogła pozwolić :) A Szkocji to i Tobie i sobie życzę :)
Pozdrawiam :))

W drodze... pisze...

Trajbajowa, cóż mogę powiedzieć - zazdroszczę bardzo - ale tylko w takim pozytywnym sensie :) Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam serdecznie :)

Omisz pisze...

Nie no rewelacyjne wyglądają te koniki w tych ubrankach :) Chyba sobie takiego kupię :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...