"Albowiem to, co raz zostało zobaczone, nigdy już nie powróci do chaosu." Vladimir Nabokov

środa, 16 marca 2011

Podziękowania za...

Dziękuję Wam Kochani za wszystkie życzenia i miłe słowa :) Mama już czuje się troszkę lepiej, krwiak si wchłania i może przyziemy Mamę w piątek do domu :) To tak ważne by wiedzieć, że w trudnych chwilach nie jest się samemu... :)

Dziękuję Wam również za przyłączenie się do akcji zbierania czapek i szalików dla dzieci w Afganistanie. Dwa dni temu otrzymałam z Redemptoris Missio list. Dziele się nim z Wami z ogromną radością. Zdjęcia z przekazania Waszych prezentów :)


"Witam!
Nareszcie dostałam zdjęcia z Afganistanu. Trochę to trwało bo pomocy były ogromne ilości, ale już wszystko (2 tony) rozdane.
Zdjęcia są piękne - zawsze się wzruszam gdy widzę takie obrazki, pomyślałam że będzie dobrze powzruszać się razem:) Dziękuję Państwu z całego serca za to, co Państwo tym dzieciom podarowali!
Justyna Janiec - Palczewska"


Za oknem ciepło, wiosna powoli się zakrada, może wraz z nią przyjdzie lepsze... :) Czego i Wam i sobie życzę :)


7 komentarzy:

Ajka pisze...

Jak słodko :) Cieszę się, że wzięłam udział w tej akcji, mimo zmasowanego oporu większości znajomych... Mimo próśb na gg, facebooku, nikt się nie podłączył. Każdy "lubił", nikt nic nie kupił...

hds pisze...

Wzruszające zdjęcia.
Nie wiem jakim cudem nie przyuważyłem informacji o akcji ;/

Grasza44 pisze...

Uleńko, tak się cieszę, że z Mamą wszystko w porządku i powoli wraca do zdrowia! Wiem, że będziecie przez jakiś czas razem, bo Mama będzie wymagała opieki, ale poradzicie sobie...bardzo Was wspieram przynajmniej dobrym słowem. Kochanie akcja bardzo udana, a radość tych biednych dzieci aż serce rozpiera. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i łączę moc uścisków dla Mamy!!!

Nivejka pisze...

Miło popatrzeć na radość:)

doro pisze...

Bardzo się cieszę z powodu zdrowiejącej Mamy! Najserdeczniejsze uściski!
Piękne, wzruszające zdjęcia. W głowie się nie mieści, ile tam jest jeszcze do zrobienia.

mama ammara pisze...

Urszulo, tym razem z opóźnieniem, ale tak się cieszę, że Mama wraca do zdrowia. To najważniejsze. Cieszy też bardzo i wzrusza widok tych dzieci z tyloma darami. Niestety smuci ogromnie Japonia, wiem, że Tobie bardzo bliska ...
Serdeczne uściski!

Imaginacja pisze...

Powiem szczerze,
że nie rozumiem współczesnego świata.
Wojen nie rozumiem.
Krzywdy ludzkiej nie pojmuję.

... Cóż.


Pozdrawiam Cię ciepło
i życzę mnóstwa pozytywnej energii :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...