"Albowiem to, co raz zostało zobaczone, nigdy już nie powróci do chaosu." Vladimir Nabokov

czwartek, 8 listopada 2012

Odrąbane skrzydełka

Za mną bardzo niżowy dzień. 


Uderzyłam głową w mur i zastanawiam się, czy w życiu warto w coś wkładać serce. Wiem, wiem, że warto, tak tylko sobie piszę. Czasem widzę, że bylejakość, zachowawczość, mierność, szarość wygrywa, i to boli. Człowiek stara się, a wychodzi jak zwykle. Może więc nie warto się starać? 
Teraz trzeba poczekać, aż oberwane skrzydełka odrosną. Ehh..

Pozdrowienia od  Muchy.W załączniku deszczowy Kraków. Proszę zwrócić uwagę, że przez te strugi łez przeciska się słońce. I nawet ktoś tańczy deszczową piosenkę, już bez deszczu :) 6 komentarzy:

agatka pisze...

śliczny blog pełen ciekawych zdjęć buziaczki.

Fotograsia pisze...

Najważniejsze, że wylazło słońce:)

W drodze... pisze...

Dziękuję Agatko :)

W drodze... pisze...

Fotograsia, u mnie dzisiaj dopiero wylazło i to w mundurze ;)

mama ammara pisze...

Ojej. No tak. Ludzie to źródło największej radości z jednej i największej udręki z drugiej strony. Też miałam się smutną okazję o tym (znowu i wciąż) przekonać kilka dni temu. Ale - Ci co są źródłem radości, wszystko wynagradzają - balsam na przycięte skrzydełka. Czytam tym razem posty od końca, tym łatwiej mi stwierdzić, że mam rację - już o post dalej - o wiele lepiej :-). Uściski i samych życzliwych, mądrych i szczerych ludzi wokół!

W drodze... pisze...

Dziękuję Mamo Ammara. Tak to już chyba jest, że do końca będziemy się przekonywać, raz, że ludzie są w porządku, za drugim razem, że nie za bardzo. Taka mozaika. Ważne chyba jest by zawsze być otwartym, bez uprzedzeń. Choć czasem ból nie pozwala.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...