"Albowiem to, co raz zostało zobaczone, nigdy już nie powróci do chaosu." Vladimir Nabokov

niedziela, 9 stycznia 2011

Polska. Tatrzańskie uroki czyli sposób na dzień z nadrabianiem zaległości

Z powodu niemożności skupienia się w ostatnich dniach na czymkolwiek. Dziś nadrabiam wszelakie zaległości. Takie do pracy. Zerkam jednym okiem na konkurs o wymarzoną pracę. Dziś ostatni dzień głosowania. Trzymajcie kciuki za przejście do kolejnego etapu :) Jeszcze przypominam, że akcja zbierania szaliczków i rękawiczek dla dzieci w Afganistanie prowadzona przez  Redemptowis Missio trwa do końca stycznia. Dziś również dla wszystkich gra Wielka Świąteczna Orkiestra Pomocy :)


Za oknem brudno, szaro i śniegu już nie ma. Może by powspominać troszkę jesieni i Tatry. Chciałybyśmy z Ines zobaczyć je jeszcze zimą :) Też muszą być przepiękne.
A nad Waszymi powrotami niechaj czuwa...


5 komentarzy:

Grasza44 pisze...

Trzymam kciuki aby udało Ci się przejść do następnego etapu!!!No, i życzę Tobie i Ines abyście na tę wędrówkę wymarzoną pojechały!!! Zdjęcia oczywiście zachwycające! Moc uścisków i serdeczności przesyłam.

W drodze... pisze...

Dziękuję i trzymaj mocno :)

Nivejka pisze...

Ja tez trzymam!
Zdjęcia jak zwykle zachęcające do zobaczenia tego wszystkiego na własne oczy. W tatrach co prawda bywam regularnie, niemniej dobrze jest zobaczyć je okiem kogoś innego:)

Emocja pisze...

lubie z Toba "podrozowac":) ale za dzisiejsze polskie widoki dziekuje bardzo!! milo powspominac i chociaz na zdjeciach poogladac:)

W drodze... pisze...

Dziękuję, dziękuję :)Emocjo, wkrótce następne zdjęcia z Polski :) Musze tylko je "obrobić", ale przez ostatnie dni mam urwanie głowy.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...