"Albowiem to, co raz zostało zobaczone, nigdy już nie powróci do chaosu." Vladimir Nabokov

niedziela, 4 sierpnia 2013

403. Witam po powrocie z Gruzji :)


Witam wszystkich czytelników i oglądaczy po długiej przerwie. Powróciłam szczęśliwie i szczęśliwa z Gruzji. Od razu muszę stwierdzić, że podróżowanie samotnie po tym kraju, to żadne bohaterstwo - nie ma nic łatwiejszego, przyjemniejszego i bezpieczniejszego. Dlatego zachęcam wszystkich do spróbowania. A już w najbliższych dniach zdjęcia i relacja. Oczywiście jak zwykle będziemy wracać do poprzednich, odwiedzonych przeze mnie krajów.

Przepraszam również za brak odpowiedzi na komentarze, nie zawsze miałam możliwość skorzystania z internetu, byłam chyba jedną z nielicznych osób bez notebooka, tabletu, tudzież innego ustrojstwa elektronicznego, służącego do buszowania w sieci. Może czas o takowym pomyśleć. 

Mam nadzieję, że znudzeni brakiem jakichkolwiek nowinek czytelnicy powrócą, a tym, którzy mnie nie opuścili obiecuję pożywkę dla oka (oby, oby), na którą czekali.

Zapraszam!


5 komentarzy:

CauseLoveIt pisze...

Gruzje planuje na przyszły rok i też samotnie ! :)

Kasia na Rozdrożach pisze...

Czytelnicy sa u czekaja na relacje. Pozdrawiam :))

Jo pisze...

byłam pewna, że się zachwycisz, teraz czekam, aż się podzielisz ;)
P.S. Wakacje z ustrojstwami to żadne wakacje ;)

monika jall pisze...

Czekaja, oczy wypatruja spragnieni wiesci:)

Travelling Milady pisze...

Rety, jak ja Ci zazdroszczę tej Gruzji. Ja już o niej śnię po nocach. Moje marzenie. Czekam na relację, tylko prędko poproszę, jeśli można;) Witamy:)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...