"Albowiem to, co raz zostało zobaczone, nigdy już nie powróci do chaosu." Vladimir Nabokov

niedziela, 14 listopada 2010

Takie sobie malowanie :)

Przepraszam za brak ciągu dalszego o Kordobie i meczecie (zdjęcia są przygotowane). Przedwczoraj czepiłam się malowania w Photoshopie i tak zeszło mi prawie dwa dni :) (oczywiście nie non stop). Oto rezultat :) Rzecz jest bez fotomontażu :)10 komentarzy:

Euforka pisze...

WOW
jak to w photoshopie malowane?
to jest piękne, bardzo mi się podoba
Gratuluję!

W drodze... pisze...

Dziękuję Euforko za miłe słowo :) Po prostu malowane jak normalnie tylko cyfrowo :) Miało być ćwiczenie z malowania twarzy ale wyszedł cały obrazek :) Oswajam tą technikę (digital painting)

creative_asik pisze...

Lubię gdy malujesz, bo tworzysz piękne obrazy.

elfii pisze...

Euforka, dobrze to ujęła WOW!! i też jestem zaskoczona ze w tym programie można malować, myślałam ze tylko można "ulepszać".
super!!

Nivejka pisze...

W photoshopie? Nie wiedziałam że tak można! Ładne:)

Euforka pisze...

Ula to jest niesamowite! a próbowałaś pędzlem na płótnie? masz talent, świetnie Ci wyszło

Bob Bushell pisze...

That picture is the winner here.

Zawrócony pisze...

Podoba mi się:))))))

W drodze... pisze...

Asik, postaram się malować częściej, jak tylko będę miała czas wolny od poprawiania sprawdzianów, lekcji itd :) Tylko jak tu podzielić tą pozostałą garsteczkę czasu na pisanie na blogu, fotografie i malowanie, a spać też czasami trzeba ... :)

Elfii, Niwejko, PS to całkiem rozbudowany program i ma taaak ogromne możliwości :) Ja dopiero go poznaję a już tak długo korzystam :)

Euforko, moje pierwsze wyższe wykształcenie to plastyka, choć na kierunku pedagogicznym. Malowałam obrazy a teraz nie bardzo mam ku temu warunki, jak podrosły dzieci, to pojawiły się koty :) Poza tym tu są większe możliwości chyba i jest "backspace" :)Pamiętam jak pani profesor namawioała mnie na dyplom z malarstwa, bo podobały się jej moje oleje :) A robiłam akwaforty, bo to mogłam na miejscu w uczelnianej pracowni :) (też lubię)

Zawrócony, dziękuję Ci bardzo :)

Bob, thank you so much :)

Akwarelia pisze...

Świetne! Bardzo, bardzo klimatyczne. Podziwiam. :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...